Nils Dahlgren brons

169666

DAHLGREN, Nils (född 1932): "Wienervals", monogramsignerad och daterad ND -82?, polerad brons, höjd med sockel 24 cm

Konst, Skulptur

Nils Dahlgren brons

Budhistorik (28 bud)
636150
5 200
636149
5 000
636146
4 800
636148
4 800
636146
4 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.