Vera Nilsson blyerts

169637

NILSSON, Vera (1888-1979): Flickstudie, monogramsignerad och daterad Vera Nilsson 1925, blyertsteckning, 34x21 cm

Konst, Måleri

Vera Nilsson blyerts

Budhistorik (9 bud)
632542
850
632537
632389
750
632449
700
632389
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.