Vera Nilsson blyerts

169633

NILSSON, Vera (1888-1979): Sovande gosse, signerad Vera Nilsson, blyertsteckning, 29x35 cm

Pappersskador, fläckar

Konst, Måleri

Vera Nilsson blyerts

Budhistorik (4 bud)

632500
632430
632499
632430

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.