Vera Nilsson blyerts

169629

NILSSON, Vera (1888-1979): Gossporträtt, signerad Vera Nilsson, blyertsteckning, 41x30 cm

Skador, veck

Konst, Måleri

Vera Nilsson blyerts

Budhistorik (6 bud)
632348
550
632290
500
631676
450
631444
631444

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.