Else Hermansson oljemålning

169621

HERMANSSON, Else (1900-1997): Stadsmotiv med kaj, signerad Else Hermansson, olja på pannå, 15x20 cm

Konst, Måleri

Else Hermansson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

629676
500
629553
450
629553
627030

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.