Owe Gustafson litografier

169619

GUSTAFSON, Owe (född 1940): 2 st, Dockmotiv resp. Flygande fisk, monogramsignerade, litografier, numrerade 203/20 resp PT, 79x59 resp 67x52 cm

En med fiskmotiv med dedikation

Owe Gustafson litografier

Budhistorik (1 bud)

629536
2013-02-12 12:52:23

2013-02-13 kl 21:21
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.