Oljemålning med solnedgång 1900-tal

169617

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, Solnedgång över flod och träd, olja på duk, 92x122 cm; oramad

Krackeleringar och färgbortfall

Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
631323
631320
1 400
631317
630594
629462
500

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.