Lars Wellton oljemålning

169616

WELLTON, Lars (1918-1992): Huskroppar, signerad och daterad Wellton 58, olja på pannå, 23x40 cm

Konst, Måleri

Lars Wellton oljemålning

Budhistorik (41 bud)
631621
6 400
631618
6 200
631605
6 000
631602
5 800
631591
5 600

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.