Oljemålning

169614

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Kallor, olja på duk, 40x28,5 cm

Konst, Måleri

Oljemålning
Budhistorik (26 bud)
628651
628825
1 900
628651
1 800
628628
1 700
628468
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.