Anders Hultman färglitografi

169607

HULTMAN, Anders (född 1945): "Cykel Julia", signerad Hultman, 125/290, färglitografi, 38x44 cm

Anders Hultman färglitografi
Budhistorik (13 bud)
627434
627954
627434
950
627953
900
627434
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.