Reinhold Ljunggren färglitografi

169606

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2001):"Villabron",1974, signerad R Ljunggren 159/250, färglitografi, 21,5x37 cm

Något gulnad

Budhistorik (6 bud)
631291
627628
627607
850
624059
621667
500

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.