Kunisada II träsnitt

169604

KUNISADA II (1823-1880) 2 st: Kvinnor, signerade Kunisada, censurstpl, utgivare Matsusuji, träsnitt 17x28 cm

Veck, fläckar, lagningar, hål, ej examinerade ur ramarna

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Kunisada II träsnitt
Budhistorik (9 bud)
631964
850
638686
850
631964
638675
750
631964
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.