Reinhold Ljunggren färglitografi

169603

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2001): "Torget om sommaren",1956, signerad R Ljunggren 240/260, färglitografi, 31x54 cm

Något gulnad

Budhistorik (6 bud)
631287
1 300
631286
631207
627860
627856

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.