Kristofer Sinding-Larsen oljemålning

169599

SINDING-LARSEN, Kristofer (1873-1948): Landskap med sjö, signerad Kr Sinding Larsen 1922, olja på duk, 87x117 cm

Dukskada i form av hål ca 4x3 cm, krackeleringar, färgbortfall samt mindre lagningar.

Konst, Måleri

Budhistorik (2 bud)

623185
623101

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.