Oidentifierad konstnär oljemålning

169596

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Hieronymus, otydligt signerad, daterad 1796, olja på pannå, 28x23 cm

Ett skrapmärke, smärre märken, krackeleringar

Konst, Måleri

Budhistorik (11 bud)
631554
2 800
631552
2 600
631552
2 400
631548
631548

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.