Håkan Bull oljemålning

169595

BULL, Håkan (född 1953):"Klippor I 1973", signerad H J Bull 1973, olja på duk, 130x86 cm

Konst, Måleri

Håkan Bull oljemålning

Budhistorik (51 bud)
631436
10 500
631463
10 000
631436
9 800
631462
9 600
631436
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.