Hönsgård oljemålning

169593

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): (2) Hönsgård, otydligt signerade, olja på pannå, vardera 23x30 cm, oramade

En målning med färgbortfall

Konst, Måleri

Hönsgård oljemålning

Budhistorik (5 bud)
629828
9 600
625296
624232
623116
750
622332

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.