Oidentifierad konstnär oljemålning

169587

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, kopia efter Berthe Morisot "Femme et enfant sur balcon", olja på pannå, otydligt signerad, 73x48 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (24 bud)
631415
15 500
631158
15 000
631160
14 500
631158
14 000
630999
13 500

Slutpris SEK:
15 500
1 485 EUR, 1 744 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.