Bordslystrar 1800-tal

169585

BORDSLYSTRAR, 1 par, 1800-tal, sockel i förgylld brons, smide, delvis behängda med olikslipade prismor, höjd 78 cm

Delarna ej tillhörande, lösa prismor medföljer

Belysning, Diverse

Bordslystrar 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
631332
631331
631329
1 600
627268
626054

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.