Fåtölj 1700-tal

169580

FÅTÖLJ, 1700-tal, Louis XV, förgylld

Skador

Fåtölj 1700-tal

Budhistorik (3 bud)

630946
16 000
627452
626812

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.