Tallrikar i porslin

169578

TALLRIKAR, 8 st, SKÅLFAT, KOPPAR med fat, 2 st, porslin, Kina, 17/1800-tal, tallrikarnas diameter 22,5 cm

Skador

Orientaliskt, Porslin

Tallrikar i porslin

Budhistorik (27 bud)
631192
631148
631070
1 900
630460
1 800
630333
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.