Paula Kling Bächtiger oljemålning

169577

BÄCHTIGER, Paula Kling (samtida): Blomsterstilleben, signerad P Bächtiger K -90, olja på duk, 110x90 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (12 bud)
631391
629897
1 900
629854
1 800
629896
1 700
629854
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.