Lars Boethius oljemålning

169569

BOETHIUS, Lars (1903-1968): Landskap med vattendrag, signerad Lars Boethius-45, olja på pannå, 60x73 cm

Konst, Måleri

Lars Boethius oljemålning

Budhistorik (10 bud)
631370
631188
631188
900
631368
850
631188
700

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.