Pelle Åberg olja

169555

ÅBERG, Pelle (1909-1964): Italienskt bymotiv, signerad och daterad Pelle Åberg -33, olja på pannå, 55x46 cm

Konst, Måleri

Pelle Åberg olja

Budhistorik (4 bud)

630783
627320
621715
1 700
621238

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.