Knut Ekwall oljemålning

169550

EKWALL, Knut (1843-1912): Segelfartyg i motljus, monogramsignerad, olja på duk, 49x65 cm

Konst, Måleri

Knut Ekwall oljemålning

Budhistorik (7 bud)
631269
5 400
631255
5 000
631254
4 400
631253
630569
3 800

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.