Gustav Rudberg oljemålning

169548

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Fiskebåtar - Hven, signerad Rudberg, olja på duk, 58x84,5 cm

Konst, Måleri

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
631264
9 000
630386
8 400
626847
5 200
623094
5 000
621485

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.