Edvard Rosenberg oljemålning

169540

ROSENBERG, Edvard (1858-1934): Insjölandskap i solnedgång, signerad och daterad Edv. Rosenberg 1879, olja på duk, 37x80 cm

Smärre skador, lagningar och krackeleringar

Konst

Edvard Rosenberg oljemålning

Budhistorik (1 bud)

628139
2013-02-11 08:55:03

2013-02-13 kl 18:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.