Skulptur i glas Hanna Stahle

169535

SKULPTUR, underfångsglas, "Amorfer", signerad och daterad Hanna Stahle 2000, höjd 22 cm

Smärre tillverkningsdefekter vid mynningar

Glas, Konstglas

Skulptur i glas Hanna Stahle

Budhistorik (17 bud)
631174
631169
631169
950
631173
900
631169
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.