Vera Nilsson oljemålning

169529

NILSSON, Vera (1888-1979): Komposition, monogramsignerad VN, olja på duk, 60x65 cm

Konst, Måleri

Vera Nilsson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
632420
15 000
632065
13 500
628419
12 000
626519
11 000
625225
10 000

Slutpris SEK:
15 000
1 437 EUR, 1 688 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.