Vera Nilsson akvarell

169528

NILSSON, Vera (1888-1979): Trädstammar, signerad Vera Nilsson, akvarell, 28x35 cm

Konst, Måleri

Vera Nilsson akvarell

Budhistorik (9 bud)
632246
3 200
627786
627784
627783
1 600
627782

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.