Eric Hallström olja

169527

HALLSTRÖM, Eric (1893-1946): "Skördearbete", signerad Eric Hallström, olja på pannå, 25x34,5 cm

Konst, Måleri

Eric Hallström olja

Budhistorik (6 bud)
632347
5 000
632315
631246
3 800
626232
3 600
622660
3 400

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.