Solfjäder

169519

SOLFJÄDER, omkring 1900, målat papper och ben med foliearbete, motiv med dekor av rokokosällskap, i originalask, längd i utfällt läge ca 50 cm

Skador, lagningar

Fashion, Diverse

Solfjäder

Budhistorik (14 bud)
631219
1 300
630993
631218
630993
631217
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.