Matbord för upp till 24 personer

169516

MATBORD, sengustaviansk stil, fothylsor i mässing, mahogny, höjd 76, diameter 120 cm, 3 iläggsskivor i original, 60 cm styck, senare påhängsskivor för en total längd om 540 cm, plats för 24 sittande

Bruksslitage samt mindre skador

Budhistorik (21 bud)
635295
7 800
635330
7 600
635295
7 400
635326
7 200
635295
7 000

Slutpris SEK:
7 800
747 EUR, 878 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.