KG Bejemark brons Ferlin

169509

BEJEMARK, Karl Göte (1922-2000): Nils Ferlin - stående, monogramsignerad och numrerad KGB 6/10, mörkpatinerad brons, höjd 20,5 cm

Konst, Skulptur, Böcker/Kartor

KG Bejemark brons Ferlin

Budhistorik (17 bud)
631211
14 000
631210
13 500
631206
13 000
631208
12 500
631206
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 351 EUR, 1 534 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.