Anders Zorn etsning

169505

ZORN, Anders (1860-1920): "Brudtärnan", utförd 1905, signerad Zorn, etsning, 14,5x19,5 cm

Anders Zorn etsning

Budhistorik (16 bud)
630160
4 800
630307
4 600
630160
4 400
630306
4 200
630160

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.