Carl Johansson oljemålning

169504

JOHANSSON, Carl (1863-1944): Landskap med insjö och roddbåt, olja på pannå, signerad och daterad Carl Johansson 92, olja på duk, 31x57 cm

Krackeleringar, färgbortfall

Konst, Måleri

Carl Johansson oljemålning

Budhistorik (11 bud)
630212
4 600
630210
629696
3 800
629695
627896
2 400

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.