Matbord Yrjö Kukkapuro "Saturnus"

169499

MATBORD,"Saturnus", Yrjö Kukkapuro, Haimi, Finland, glasfiberförstärkt plast, höjd 71, diameter 122 cm

Slitage, foten med skador

Matbord Yrjö Kukkapuro

Budhistorik (2 bud)

626549
1 400
626487

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.