Slagbord

169498

SLAGBORD, 1800-tal, bemålat furu, 2 lådor, höjd 76, 117x85 cm, fullt utfällt 220 cm

Slitage, repor

Slagbord

Budhistorik (14 bud)
635024
4 200
635174
635024
3 800
634839
3 600
634839
2 800

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.