Golvlampa 1950/ 60-tal

169495

GOLVLAMPA, 1950/ 60-tal, svartlackerad metall, lampskärm i koppar, höjd 132 cm

Bruksslitage

Golvlampa 1950/ 60-tal

Budhistorik (12 bud)
634917
850
634033
634916
750
634033
700
625401
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.