Snurrstol snurrpall 1900-talets mitt

169493

SNURRSTOL, SNURRPALL, 1900-talets mitt, stolen märkt Hema-Stolen Industristolen AB Stockholm, höj- och sänkbara

Bruksslitage

Budhistorik (10 bud)
633819
635238
633819
634823
950
633819
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.