Soffa Børge Mogensen

169491

SOFFA, Børge Mogensen, Fredricia Stolefabrik, modell 2213, 2-sits, rödbrunt skinn, höjd 72, 158 cm

Slitage, fläckar, skador

Soffa Børge Mogensen

Budhistorik (9 bud)
634738
1 600
633955
634442
633955
1 300
629733

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.