Ljusstake vaser i glas Sahlin resp Höglund

169488

GLASOBJEKT, glas, Gunnel Sahlin, numrerade och signerade 8GSAA1979001/500 KOSTA BODA ATELIER Gunnel Sahlin, höjd med sockel, höjd 46 cm, VASER, 3 st, Erik Höglund, polykromt glas, numrerade, höjd 9,5-16 cm

Den större gula med nagg

Glas, Konstglas

Budhistorik (3 bud)

631106
630112
625856

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.