Byrå Danmark 1960-tal

169486

BYRÅ, Danmark, 1960-tal, 6-lådig, teak, höjd 102, 79x39 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Byrå Danmark 1960-tal

Budhistorik (18 bud)
636019
635962
1 900
635956
1 800
635920
1 700
635700
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.