Fåtöljer Bruno Mathsson

169485

FÅTÖLJER, 3 st, "Pernilla", Bruno Mathsson för Dux, varav två brännmärkta, tygklädsel

Skador, fläckar, slitage, en stolrygg med lagning

Fåtöljer Bruno Mathsson

Budhistorik (24 bud)
629728
3 200
633037
3 200
629728
633035
2 800
629728
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.