Skrivbord 1950-tal

169484

SKRIVBORD, 1950-tal, delvis svartmålat, höjd 73, 100x50 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Skrivbord 1950-tal

Budhistorik (16 bud)
635164
2 800
634032
2 600
635133
2 400
634032
635123

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.