Byrå Danmark 1960-tal

169480

BYRÅ, Danmark, 1960-tal, -lådig, teak, höjd 121, 74x42 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Byrå Danmark 1960-tal

Budhistorik (19 bud)
635057
2 400
635054
635051
635052
635051
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.