Byrå Danmark 1960-tal

169479

BYRÅ, Danmark, 1960-tal, 6-lådig, teak, höjd 107, 79x40 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Byrå Danmark 1960-tal

Budhistorik (30 bud)
633831
4 200
633827
633817
3 800
633815
3 600
633816
3 600

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.