Bokhylla 1930/40-tal

169478

BOKHYLLA, 1930/40-tal, betsad björk, höjd 83, 86x29 cm, nycklar finns

Bruksslitage

Bokhylla 1930/40-tal

Budhistorik (13 bud)
633830
1 600
633798
633798
1 300
633565
633565

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.