Skrivbord 1960-tal

169475

SKRIVBORD, Danmark, 1960-tal, teak, höjd 73, 125x63 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Skrivbord 1960-tal

Budhistorik (22 bud)
634906
2 400
633787
633773
633785
633773
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.