Takampel mässing

169474

TAKARMATUR, för 6 ljus, empirestil, 1900-tal, mässing, höjd ca 75 cm

2 ljusmanschetter med bucklor

Belysning, Taklampor

Takampel mässing

Budhistorik (25 bud)
631120
1 900
631116
1 800
630660
1 700
631114
1 700
630660
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.